Економіка Область Тернопіль

За неякісні комунальні послуги можна буде отримати відшкодування

Вже з 1 травня 2019 року тернополяни зможуть вимагати відшкодування за отримані неякісні житлово-комунальні послуги. Про це повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час підсумків засідання уряду. За його словами, Кабінет міністрів України затвердив відповідну форму скарги на якість комунальних послуг та механізм її перевірки. Постанова набуде чинності 1 травня 2019 року.

“Це буде стосуватися перевірок якості послуг з постачання теплової енергії, гарячої води, централізованого водопостачання і водовідведення, вивезення побутових відходів, управління багатоквартирним будинком”, – підкреслив Геннадій Зубко.

Для отримання відшкодування споживачам комунальних послуг необхідно буде подати акт-претензію і дочекатися результатів перевірки якості послуг ЖКГ.

До слова, восени 2018 року в Україні вперше ввели контроль опалення. Для цього Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг ввела моніторинг показників якості в сфері теплопостачання. Зокрема, звітність про безперервність теплопостачання буде подаватися щорічно і міститиме дані про середню тривалість перерв у теплопостачанні, їхню кількість, а також тривалість ліквідації наслідків аварії понад допустимі терміни. Щорічна звітність про якість теплоносія міститиме також кількість випадків недотримання параметрів тиску/температури за результатами проведених вимірювань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *