Важливо Область Резонанс

Жителі Тернопільщини стали жертвами вовків

Двоє чоловіків потрапили на лікарняні ліжка внаслідок нападу диких тварин. На мешканців сіл Білявинці та Старі Петриківці напали вовки. У одного із постраждалих лікарі нарахували 20 укусів, – повідомляє Вкурсі.

67-річного жителя села Білявинці доправили до Бучацької районної лікарні з кусано-рваними ранами рани обох кистей рук, лівої долоні, пальців лівої та правої руки, нижньої треті правого передпліччя. Загалом, на тілі чоловіка нарахували 20 укусів.

Згодом до медичної установи привезли 46-річного жителя села Старі Петликівці, якого на власному подвір’ї також покусав вовк. У чоловіка кусано-рвана рана правого передпліччя.

Добре, що це був старший сильний чоловік, який зміг справитися зі звіром завдяки сусідам, що прибігли на допомогу з сапами й іншим знаряддям, яке змогли знайти на скору руку, а не мала дитина, –коментують подію місцеві жителі.

За словами людей, вовки у тернопільських селах останнім часом не рідкість. Мисливці ж розповідають, що за останні декілька років популяція вовків на Тернопільщині значно збільшилась.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *